Kurumsal Başlıklı SMS

MobiKoB Akıllı SMS Gönderimi

Akıllı SMS, elinizde bulunan CRM verilerini kullanarak bireysel ya da toplu SMS gönderimi sağlamaktadır. MobiKoB panelinizin en üstünde yer alan ‘’SMS’’ modülünü açtığınızda gelen sayfada SMS başlığı, SMS gönderilecek telefon numaraları ve mesaj metni bölümlerini doldurabilirsiniz. SMS’lere ret bildirimi eklemenizi tavsiye etmekteyiz. ‘’Gönderim Zamanı’’ seçeneği ile ileri tarihli bir zamanda SMS gönderilmesi için programlayabilirsiniz.

CRM’den alınan müşteri numaralarına oluşturulan SMS kampanyaları kapsamında toplu SMS gönderirken dinamik alanlar belirleyebilir ve müşteriye özel mesaj metinleri oluşturabilirsiniz. Örneğin, dinamik alan olarak müşteri ismini seçeceksek {name} alanını kullanarak bütün müşterilere ismi ile hitap edebilirsiniz.  Ya da müşterilerin telefon numarasını dinamik alan olarak seçeceksek {phone} alanını kullanarak her müşterinin telefon numarası SMS metninde alıcı kişiye özel bir şekilde otomatik olarak oluşturulacaktır.

‘’SMS’’ modülü altında yer alan ‘’SMS Geçmişi’’ sekmesinden geçmişte gönderdiğiniz SMS’lerin raporlarını alabilir, tarih ve numara bazlı filtreleme yapabilirsiniz.