Sağlık Kurumları

Özel hastanelerin yönetimi için ideal olan MobiKoB ile hasta kayıtlarının tutulması, personel takibinin yapılması, hastalara yönelik bilgilendirme SMS’i yollanması, polikliniklere özel ücret kampanyaların SMS yoluyla ilgili poliklinikten hizmet almış hastalara duyurulması, çağrı merkezi modeliyle müşteri temsilcileri ile hastalara telefon yoluyla ulaşılması gibi birçok avantaj mevcuttur.

Çalışanlarınız MobiKoB mobil ve webphone destekli MobiKoB Sanal Telefon Santrali ile verimli bir şekilde ofisten ya da uzaktan birbirleriyle ya da hastalarla telefon görüşmesi yapabilir. Aralarında bireysel ya da departman bazlı chat yapabilirler.

CRM modülünde yer alan hasta kayıtları üzerinden müşterilerinize kolaylıkla hizmet verebilirsiniz.

Sağlık Kurumları için Mobikob

CRM yönetimi modülü ile kurumunuzdan sağlık hizmeti almış hastalarınıza bilgilendirme SMS veya e-posta’ları yollayabilirsiniz. Yeni kampanyalar düzenleyerek sağlık hizmetlerinizin tanıtımını yaparak satışlarınızı arttırırsınız.

Yine çalışanınız görev modülünü kullanarak görüşme esnasında ve sonrasında hastalar ile ilgili görev oluşturup bunu ekip çalışanlarına ya da ilgili departmanlara kolayca atayabilir.