Mobikob Bulut Santral her koşulda Duymanın Gücü!

İşletmenizin Tüm Haberleşme Kanallarını
Sanal Santral' den Yönetin

Bulut Santal

   Bulut santral, işletmenizin telefon santrali ihtiyacını herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan karşılayabilen ip tabanlı bir santraldir.
   MobiKoB, fiziki bir telefon santralinin sizlere sunduğu tüm özellikleri ve daha fazlasını herhangi bir ekstra yatırım yapmadan kullanabilmenizi sağlar.
   Bulut tabanlı MobiKoB, size sunacağı özellikleriyle işletmenizin daha da kurumsallaşmasına katkı sağlar. Diğer uygulama ve modülleriyle bütünleşik çalışan ip santral modülü işletmenizin tüm haberleşme kanallarını en verimli şekilde yönetebilmenizi sağlar.
   Telefon görüşmelerinin web tarayıcınızdan ve mobil uygulamadan yapılabilmesi, sizin ve çalışanlarınızın konumu fark etmeksizin her yerden müşterilerinize cevap verebilmesini sağlar.

MobiKoB İnsan Kaynakları Yönetiminin Güçlü Aracı

Webphone Uygulaması

Bir masa üstü telefonunuz olmasa bile web tarayıcınızdan arama yapabilirsiniz. MobiKoB ücretsiz Webphone uygulaması sayesinde telefon görüşmelerinizi bilgisayar üzerinden yapın.

Mobil Uygulama

   MobiKoB cep telefonu uygulaması ile de kullanılabilir. (Android, İOS) Bu uygulama sayesinde ofisinizde olmadığınız zamanlarda bile mobil cihazınızdaki internet bağlantısı sayesinde uygulama üzerinden sabit hattınıza gelen aramalara cevap verin ya da arama yapın.

Web Servis Kullanımı

Düzenlemiş olduğunuz web servis yazılımları ile birlikte kullanım gerçekleştirilerek, belirli bir şablon metnini arayan kişiye dinletin.

Akıllı IVR (Sesli Yanıt Sistemi)

MobiKoB IVR ile işletmenize özel karşılama anonsları oluşturun, müşterilerinizin tuşlama ile doğru kişiye, menüye, departmana ya da uygulamaya aktarılmasını sağlayın.

Kolay Entegrasyon

Ücretsiz api desteğimiz ile hali hazırda kullandığınız yazılımlarda entegrasyon imkanı mevcuttur.

Çağrı Yönlendirme

Gelen çağrılarınızı dilerseniz cep numaranıza yönlendirebilirsiniz. Ayrıca kaçırdığınız çağrıların bilgilerini e-posta adresinize yönlendirebilir bu sayede her çağrınızı görüntüleyebilirsiniz.