MobiKoB Üretim Takip Programı

MobiKoB Üretim Takip Programı

MobiKoB Üretim Takip Programı Nedir?

   Günümüz teknolojisinde fabrika ve üretim tesisleri içerisindeki iletişim ve iş süreçlerini geleneksel sistemlerle devam ettirmek hayli zordur.Analog santrallar,dosyalar, personel evrakı,müşteri faturaları not defterleri tüm bunları kullanmak bir süre sonra hem personelin verimliliğini hem işin kalitesini düşürür.MobiKoB üretim yazılımı sizin tüm bu işlemlerinizi bulut üzerinden ilerleterek maliyetinizi düşürür ve iş süreçlerinizi hızlandırır.

   Analog telefon santrallerin maliyeti ve kablolama maliyeti son derece yüksektir. MobiKoB bulut santral ise bu yatırımları yapmadan web ve mobil tabanlı olması sebebiyle tüm departmanlarınızın ve çalışanlarınızın santral ağına dahil olmasını sağlar. Mobil uygulama, web phone ve ip telefon kullanımları sekretaryadan, finansa finanstan, üretim operatörlerine kadar kolay iletişimi destekler. Müşterileriniz aradığı zaman firma ismiyle karşılama yapıp gerekli birime yönlendirme yapan sistem tüm görüşmelerinizi kayıt altına alır. Arayanları sıralamaya alarak doğru zaman ve departman iletişimini sağlar.

Üretim Yapan Firmalar Neden MobiKoB Tercih Etmeli?

   Görüşmeleriniz devam ederken müşteri, tedarikçi vb. gibi iletişim kurduğunuz firmaları CRM Programı içerisine kart açıp süreçlerini takip edebilmenizi sağlar. Sekretaryanızın numaralar üzerinden tek tıkla arama, SMS ve e-posta işlemlerini gerçekleştirmesini sağlar. Görüşülen yetkililerin randevuları MobiKoB ajanda uygulamanıza kaydedilirken görevli departman yada kişilere otomatik bilgi verir.

   Üretimin tüm süreçlerini iş takip programından takip edip ürünün hammadde girişinden satış sürecine faturalandırmadan teknik destek süreçlerinin tamamına görevler açıp yüzdelik dilimlerle son durumunu takip edebilmenizi sağlar. MobiKoB iş takibi yazılımı personellerinizin proje sürecine katkılarını görüp teslim süreçlerine uygun planlama yapabilmenizi kolaylaştırır. MobiKoB sosyal medya yöneticisi ile Facebook ve Instagram platformlarından gelen siparişlere anlık cevap verebilir ve CRM yazılımından müşteri kartı oluşturabilir.
Üretim için Mobikob
   Anlık mesajlaşma uygulaması ile personelleriniz ile birebir ve gruplar halinde yazışabilir, görsel, dosya, ses ve video paylaşımları yapabilirsiniz.

Toplu SMS uygulaması ile firma başlıklı SMS yönlendirebilir. Toplu mesaj, otomatik mesaj ve interaktif mesajlarla CRM de kayıtlı kişi ve firmalara kolayca SMS gönderin.

   MobiKoB insan kaynakları programı ile personelinizin ik dosyalarını oluşturmanızı kolaylaştırır. Personelleriniz izin, avans, harcırah ve gider taleplerinde bulunurken. MobiKoB İk uygulaması departman yöneticilerinizin talepleri değerlendirip onay, iptal ve takip süreçlerini kolayca yönetmesini sağlar. İK modülünden çalışanlarınızın özlük dosyalarını, zimmetlerine verdiğiniz tüm ekipmanların takibini ve depolamasını bulut üzerinden sağlayarak sizi evrak yükünden kurtarır.