Ayaklarınızı Yere Sağlam Basın

İnsan kaynakları süreçlerini denetleyin, yönlendirin ve
ekibinizin bilgilerini öğrenip daha verimli çalışın

Personel Takibi ve İK İşlemleri İçin MobiKoB

   MobiKoB İnsan Kaynakları Programı ile personellerinizin özlük dosyalarından izinlerine, konum takibinden performans değerlendirmelerine kadar tüm İK süreçlerini tek ekrandan yönetebilirsiniz.
   İnsan Kaynakları programı ile işletmeniz için aday havuzu yaratabilirsiniz. MobiKoB’un web sitenizle entegre olduğu sistemde, İK formları aracılığıyla gelen potansiyel adayların verilerini kaydedebilir ve işe alım süreçlerinde elinizdeki potansiyel adaylara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ofis Konforunda İnsan Kaynakları Yönetimi

   MobiKoB insan kaynakları yazılımı ile internetin olduğu her yerde web tarayıcısı üzerinden veya mobil uygulamadan sisteme giriş yaparak gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz. Personellerinizi departmanlarına göre sınıflandırabilir, kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Uzaktan çalışmayı tercih ediyorsanız MobiKoB ile yöneticilerinizin, İK profesyonellerinizin ve çalışanlarınızın ofis konforunda çalışabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Personel Mesai Takibi ve Durum Raporu

   İnsan kaynakları modülü içerisinde bulunan durum raporu sayesinde, personelinizin mesai durumu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
   MobiKoB üzerinde, tüm personellerinizin aktiflik, ihtiyaç molası*, yemek molası*, sigara molası*, toplantı* ve mesai dışı olduğu süreleri durum raporu içeriğinde görebilir, böylece etkili bir durum analizi yapabilirsiniz. Dilerseniz bu verileri kişisel bazlı ya da toplu olarak excel dökümanı olarak elde edebilirsiniz.
* ile belirtilen özellikler “Çağrı Merkezi” paketinde bulunmaktadır.

MobiKoB İnsan Kaynakları Yönetiminin Güçlü Aracı

Mesai ve Konum Takibi

Mesai takip sistemi ile çalışanlarınızın aktif olduğu ve mesai dışında olduğu zamanları hızlıca görüntüleyin, bunları raporlayın. Mobil uygulamadan erişim sağlayan saha ekibinizin personel konum takip sistemi ile denetimini gerçekleştirin

Personel İzin Takibi

Personel izin takip programı sayesinde çalışanlarınız, yıllık izin, mazeret izni, doğum izni gibi taleplerini hızlı bir şekilde oluşturun. Siz de talepleri hızlıca yanıtlayın, operasyonlarınızın sorunsuz ilerlemesini ve sürecin denetlenebilir olmasını sağlayın.

Zimmet Takip Sistemi

Çalışanlarınıza tahsis ettiğiniz eşyaları (araba, telefon, bilgisayar vb.) kayıt altına alın. Bu sayede hangi eşyanın hangi çalışana verildiğini kontrol edip, zimmet takibini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin. Ayrıca, işten ayrılma gibi durumlarda çalışanınıza zimmetlenen eşyaların sorunsuzca iade alınabilmesini sağlayın.

Masraf Takibi

Personel harcamalarınızı takip ederek masraf yönetimini kolaylıkla gerçekleştirin. Çalışanlarınız, yapmış oldukları harcamaların fişlerini sisteme kendileri yükleyebilir ve sizler de işletmenizin harcamalarını tek bir merkezden yönetebilirsiniz. İK programı ile gelir-giderlerinizi doğru verilerle analiz ederek bütçenizi buna göre ayarlayın.