Mesajlaşma Uygulaması

Mesajlaşma Uygulaması

MobiKoB Anlık Mesajlaşma (Chat) Nedir?

   İletişim kurmak hayatımızın her alanında olduğu gibi iş hayatımızın da en önemli parçasıdır. İş süreçlerimizin hızlı ve doğru ilerleyebilmesi için ekibinizle doğru yöntemle ve güvenli iletişim kurmanız gerekmektedir.

    MobiKoB Bulut Santral ile bütünleşik çalışan anlık mesajlaşma uygulaması sayesinde tüm personellerinize tek bir uygulama üzerinden ulaşabilir, bilgiyi hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilirsiniz.

   Bütünleşik çalışma sistemi sayesinde MobiKoB’la kullanıcı olarak eklediğiniz herkes otomatik olarak Chat alanında yerini alır.

MobiKoB Anlık Mesajlaşma (Chat) Uygulaması Size Neler Sunar?

   MobiKoB Anlık mesajlaşma (Chat) Uygulaması iş süreçlerini hızlandırırken her zaman ve her yerden güvenli iletişim imkânı sunar.
   Anlık mesajlaşma uygulaması ile resim, dosya paylaşabilir, iş akış süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.
   Katılımcı sınırı olmaksızın sohbet grupları oluşturabilir, departmanlara göre tüm personellere bilgi aktarımı yapabilirsiniz. Görüşmelerinizi sohbet gruplarından yapabilir, toplantılarınızı dijital ortama taşıyabilirsiniz.
   Anlık mesajlaşma, bilgisayar üzerinden ve mobil uygulama üzerinden size kesintisiz bir iletişim ağı sunar. Bu sayede ofis ve saha ekibiniz ile anlık mesajlaşabilir, ihtiyaç duydukları bilgiyi anında aktarabilirsiniz.
   Saha ekibinden gelen anlık bilgi ve belgeleri CRM programı ile bütünleşik çalıştırarak satış, pazarlama, hizmet üretim ve müşteri destek süreçlerini güncel ve güvenli olarak ilerletebilirsiniz.