CRM Programı

Aday veya mevcut müşteri hesaplarını takip ettiğiniz ve yönettiğiniz programdır. Yapılacak işlerinizi, toplantı ve diğer hatırlatmalarınızı Ajanda Özelliği takip edebilirsiniz.

CRM, müşterilerinizin bilgilerini şahıs, firma ya da firma çalışanı olarak kaydedersiniz. İhtiyacınıza göre özel alanlar oluşturarak kolayca düzenlersiniz. Var olan müşteri verilerinizi hızlıca ve toplu bir şekilde CRM Programı’na aktarabilirsiniz.

Müşterilerinizi, ihtiyacınız olan özelliğe göre filtreleyip sınıflandırabilirsiniz.

CRM, diğer uygulamalar ile bütünleşik çalıştığı için AramaSMS, E-Posta kampanyalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Kampanyalarınız için müşteri kayıtlarınızdan dinamik filtreler oluşturarak, verilerdeki değişimlere göre en doğru ve güncel hedef kitleye arama, SMS, E-Posta yollarıyla ulaşabilirsiniz.

Santralinize gelen-giden arama kayıtlarından kolayca CRM kayıtları oluşturabilirken, görüşme geçmişinden de CRM’e kayıtlı müşterilerinizi isimleriyle görüntüleyebilirsiniz.

CRM kayıtlı müşterilerinizi hızlıca, MobiKoB Mobil ve Webphone’dan ya da IP telefonunuzdan birini seçerek arayabilirsiniz.

CRM Programı üzerinde müşterilerinizle ilgili özel notlar alabilir, geçmişe dönük müşteri ile yapılan tüm telefon, SMS, E-Posta aktivitelerini çalışan bazlı takip edebilirsiniz.

Müşterinizin tercih etmediği iletişim yöntemlerini kolayca takip edebilirsiniz. Örneğin SMS kabul ediyordur ama E-Posta kabul etmiyordur.

Gelişmiş raporlama sayesinde çalışan, departman ya da müşteri bazlı satış, pazarlama ya da üretim hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınız takip edebilirsiniz.

Yapılacak işlerinizi, toplantı ve diğer hatırlatmalarınızı takip ettiğiniz ajandanızı da bu uygulamamızdan takip edersiniz.