SMS Paneli

SMS Paneli

MobiKoB Toplu SMS Paneli

  Kurumsal SMS hizmeti, ağınızda bulunan tüm müşterilerinize anlık veya ileri tarihli olarak SMS bildirimlerinde bulunabileceğiniz mesajlaşma servisidir. SMS paneliyle toplu SMS gönderilerinizi aynı anda bir veya birden fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Müşterileriniz ve müşteri adaylarınıza istediğin zaman diliminde tekrarlanan ya da tek seferlik bilgilendirme ve duyuru mesajları yollayabilirsiniz.

MobiKoB SMS Panelinin Avantajları Nelerdir?

 • Sms’lerinizi başlıklı SMS olarak gönderebilir, kurumsal kimlik ve imaj etkisini bu yöntemle müşterilerinize aktarabilirsiniz.Toplu SMS hedef kitlelerinize belirli kampanya, duyuru, etkinlik, tebrik gibi iletilerini toplu bir şekilde kısa mesaj olarak hızlıca iletme imkânı sunar.
 • Satış ve pazarlama araçlarınızı zenginleştirme imkânı sunarken, ücretsiz CRM Programı ile bütünleşik çalışarak kampanyalarınızı kolayca yönetmenizi sağlar. CRM yazılımı ile beraber çalışan SMS sisteminiz müşteri kartlarınızın içinden tek tıkla sms göndermenizi ve müşteri sürecinizi hızlandırmanızı sağlar.
 • SMS listelerini istediğiniz zaman güncelleye bilir Excel, telefon rehberi gibi ek kişili listelerini kolayca sisteminize ekleyip mesaj gönderebilirsiniz.
 • SMS metinlerinizi istediğiniz şekilde hazırlayıp taslak oluşturabilir ortak metinle farklı zamanlarda SMS yönlendirmesi yapmak için süre harcamazsınız.SMS raporlama özelliği ile geçmiş sms gönderilerinizi iletim durumu, gönderim tarihi, alıcı numarası gibi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

MobiKoB Mesaj Paneli SMS Gönderme Teknikleri nelerdir?

 • Tekli ve Toplu SMS: CRM uygulaması ile beraber çalışan sms sisteminiz müşteri kartlarınızdan bireysel veya toplu sms atmanızı destekler. ileri tarihli ve ya anlık mesajınızı atabilirsiniz
 • İnteraktif SMS: Müşterilerinize veya müşteri gruplarınıza; günlük, haftalık veya aylık periyotlarla sms gönderimleriniz için belirlediğiniz zamanlarda SMS gönderimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu sayede Fatura, randevu, bilgilendirme mesajlarınızı gününde ve kişiye özel bilgiyle SMS gönderebilirsiniz.
 • Dinamik SMS: SMS yönlendirmesi yaparken müşterinizi CRM bilgilerini isim, ödeme, adres otomatik alabilir. Zaman harcamadan sms alanınızı doldurabilirsiniz.
 • Otomatik SMS: Otomatik mesaj gönderme özelliği ile CRM Programınıza kayıtlı verileri alarak müşterilerinizin doğum günü gibi bireysel özel günlerini kutlayabilirsiniz.

MobiKoB Toplu Mesaj Sistemi Ekstra Katkıları Nelerdir?

 • İYS e-devlet sisteminden işleminizi destekleyerek kayıtlı müşterinize İYS Onaylı Ticari SMS”lerinizi Tek tuşla atabilirsiniz.
 • Ret bildirimleri alabilir bilgilendirme almak istemeyen müşterilerinizi listelerinizden otomatik çıkartabilirsiniz.
 • SMS ulaşmasını istemediğiniz müşterilerinizi engelleme yoluyla bu bildirimlerin dışında bırakabilirsiniz.
 • Detaylı API entegrasyonu ile kullanmış olduğunuz muhasebe, Pazar yeri, E-ticaret programlarıyla beraber çalıştırabilirsiniz. Ulaşmayan SMS’ lerin iadesi alıp bütçenizi koruyabilirsiniz.