Etkili iş takibi için MobiKoB

Ofiste, sahada ya da hibrit çalışmada, iş takibiniz
her an kontrol altında!

Etkin İş Yönetimi ve Proje Takibi İçin MobiKoB

   MobiKoB ’un iş takip programı, işletmenizin tüm görev, iş, üretim ve projelerin yönetildiği ve takip edildiği görev takibi uygulamasıdır. MobiKoB un iş takibi programı sayesinde işletmeniz içindeki ve sahadaki iş süreçleriniz için personellerinize ya da departmanlarınıza iş ve görev atamaları yapıp takip edin. Devam eden veya tamamlanan tüm görevleri rapor halinde görün ve sonraki proje ve görev süreçleriniz için planlama yapın.

MobiKoB İş Takip Programı ile Neler Yapabilirsiniz

Projelerinizin yönetimini gerçekleştirin

   İş takip programı ve proje yönetimi yazılımı ile süreç kontrolünde etkinliği sağlayın ve farklı projeler oluşturun. Günlük iş takip, performans yönetim süreci aşamaları, iş yönetimi ve süreç iyileştirme gibi özelliklerle donatılmış iş takip programı ile farklı projelerinizi yönetin.

Projelerinizi ve Görevlerinizi Oluşturun

   MobiKoB un İş Takibi çözümü olarak geliştirdiği modülü ile iş planı ve görevlerinizi oluşturun. Oluşturmuş olduğunuz görevleri çalışanlarınıza ya da ilgili departmana atamasını en hızlı şekilde gerçekleştirin.

Görevli Atayın ve süreci yakından takip edin

   İş takibi programı üzerinden her göreve bir veya birden fazla görevli, gözlemci atayın. Görevin başlangıç ve bitiş sürelerini belirleyin ve ilgili süre boyunca görevin tamamlanma durumunu yüzdelik dilimler halinde takip edin. Bu sayede görev süreçlerini daha yakından kontrol edip, gerektiğinde müdahale etme imkanı elde edin.

İş Süreçlerinizi eş zamanlı olarak takip edin

   Tüm projelerinizi, süreç yönetim aşamalarını eş zamanlı olarak takip edin. Filtreleme özellikleri ile görev ve projelerinizi dilediğinizde ayrıştırın ve kontrollerini çok daha verimli ve hızlı şekilde yapın. Kanban görünüm imkanı sayesinde projeleri en kolay haliyle görüntüleyip kategorili şekli ile takibini gerçekleştirin.

Oluşturulan görevlerinizi kolayca raporlayın

   MobiKoB’un iş ve süreç yönetimi çözümünün ayrıntılı raporları sayesinde atanan işlerin ve zaman aşımı gibi durumların kontrolünü rahatlıkla yapın. İş takip süreçlerini kolayca excel raporları haline getirin ve anlık bilgilendirme sistemiyle birlikte planlamada meydana gelen değişiklikler hakkında bilgi sahibi olun.

Çalışanlarınızın konum ve müsaitliğini takip edin

   MobiKoB mobil uygulaması yüklü saha çalışanlarınızın konum ve müsaitlik bilgilerini takip edin. Oluşturmuş olduğunuz görevleri konum bilgilerine göre çalışanlarınıza atayın.

Görev ilerlemelerini kolayca takip edin

   İş takibi programı ile çalışanlarınızın görevlerinde hangi aşamada olduğunu kolayca takip edin. Görevlerini tamamladığın da görev takibini yapan yetkililere otomatik olarak bildirim gönderilir. Bu sayede görevlerin tamamlanma durumunu anında takip edin ve gereken durumlarda ani müdaheler yapın.

Tüm iş akışınızı güvenli dijital ortamda saklayın

   MobiKoB’ un bulut tabanlı yapısı sayesinde planladığınız tüm iş akışı güvenli dijital ortamda saklanır. Bu sayede hem karmaşadan kurtulun hem de ofiste olmadığınız zamanlarda bile iş yönetimini elden bırakmayın. Evden ya da sahadan Cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınızdan iş akışını kontrol edin.

Tüm iş akışınızı güvenli dijital ortamda saklayın

MobiKoB üzerinden şirketinizin farklı kanallardan gelen müşteri talep ve başvurularını kolayca yönlendirin. E-posta, CRM, telefon görüşmesi, SMS veya faks gibi kanallardan gelen talepleri ilgili personele görev olarak hızlıca atayın.