Toplu SMS Uygulaması

SMS Paneli Kullanımı

   SMS paneli , elinizde bulunan CRM programı verilerini kullanarak bireysel ya da toplu SMS gönderimi sağlamaktadır.

   MobiKoB SMS panelinizin SMS başlığı, SMS gönderilecek telefon numaraları ve mesaj metni bölümlerini doldurabilirsiniz.
SMS’lere “Red Bildirimi” eklemenizi tavsiye etmekteyiz.
   ”Gönderim Zamanı” seçeneği ile ileri tarihli bir zamanda SMS gönderilmesi için programlama yapabilirsiniz.
Toplu SMS Uygulaması SMS İletim Ekranı
   CRM yazılımından alınan müşteri numaralarına oluşturulan SMS kampanyaları kapsamında toplu SMS gönderirken dinamik alanlar belirleyebilir ve müşteriye özel mesaj metinleri oluşturabilirsiniz.

   Örneğin, dinamik alan olarak müşteri ismini seçeceksek {name} alanını kullanarak bütün müşterilere ismi ile hitap edebilirsiniz. Ya da müşterilerin telefon numarasını dinamik alan olarak seçeceksek {phone} alanını kullanarak her müşterinin telefon numarası SMS metninde alıcı kişiye özel bir şekilde otomatik olarak oluşturulacaktır.
Toplu SMS Uygulaması Dinamik SMS Oluşturma
    Ana menüde bulunan “SMS” başlığı altında yer alan “SMS Geçmişi” sekmesinden geçmişte gönderdiğiniz SMS’lerin raporlarını alabilir, tarih ve numara bazlı filtreleme yapabilirsiniz.
Toplu SMS Uygulaması SMS Geçmişi Raporlama

Otomatik Mesaj ve Periyodik Mesaj

   Mobikob SMS paneline girdikten sonra sol kısmında bulunan otomatik mesaj kısmına tıklayarak CRM de belirlemiş olduğunuz tarih alanlarına göre sistem tarafından müşterilerinize otomatik mesaj gitmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin CRM kartlarında müşterilerinizin doğum tarihi alanlarını belirlediyseniz sistem otomatik olarak müşterilerinize doğum günlerinde kutlama mesajı atabilir.
Toplu SMS Uygulaması Otomatik SMS
   Mobikob SMS paneline girdikten sonra sol kısmında bulunan periyodik mesaj kısmına tıklayarak belirlemiş olduğunuz müşterileri yine sizin belirlediğiniz zaman periyotlarıyla sistem sürekli olarak mesaj gönderebilir
Toplu SMS Uygulaması Periyodik SMS