MobiKoB Sigorta Programı

MobiKoB Sigorta Programı

MobiKoB Sigorta Takip Programı Nedir?

   MobiKoB haberleşme ve iş süreçleri yazılımı, sigorta şirketlerinin kullandığı programlarla birlikte çalışabilen, haberleşme, satış, müşteri yönetimi, pazarlama, destek gibi ihtiyaçlarını tek bir merkezden yönetebileceği bulut, web ve mobil tabanlı bir sigorta takip programıdır.

   Birden fazla modülü ile MobiKoB; internet erişimi olan her yerden sigorta şirketinizin verilerine ulaşmanızı, müşteri takibi, poliçe takibi, iş paylaşımı, şirket içi veya şirket dışı haberleşme gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Sigorta ve Aracılık Hizmeti Veren Firmalar Neden MobiKoB Tercih Etmeli?

   Sigortacıların kullandığı programlar arasında yer alan MobiKoB, bütünleşik CRM programı ile müşteri ilişkilerinizi yönetebilmenizi sağlar.

   MobiKoB sigorta programı ile Excel’de oluşturduğunuz tüm datayı tek tıkla programa aktarabilir, otomatik müşteri kartları meydana getirebilirsiniz.

   Müşteri ile ilgili ihtiyacınız olan her bilgiyi tek ekranda görebilirsiniz. Müşteri adı soyadı, poliçe bilgileri, yapılan teklifler gibi parametreler oluşturabilirsiniz.
   Ayrıca müşteriniz ile ilgili sözleşme, poliçe, fotoğraf gibi dokümanları kartlar içine dijital olarak saklayabilirsiniz.

   Oluşturduğunuz parametreler ile filtrelemeler yaparak detaylı raporlar oluşturabilirsiniz. Bu raporları kolayca iş ortaklarınız ile paylaşabilirsiniz.

   MobiKoB, sigorta CRM programı olarak müşteriniz ile ilk temastan son ana kadar ilişkilerinizi yürütebilmenizi ve kontrol edebilmenizi sağlar.

   MobiKoB Sosyal Medya modülü ile kurumsal sosyal medya hesaplarınızdan gelen mesajları hızlıca cevaplandırabilir, İnstagram veya Facebook üzerinden iletişim kurduğunuz müşterileri kolayca sigorta müşteri takip programına kaydedebilirsiniz.

   Web sitenizde yer alan iletişim, poliçe hatırlat, teklif al formlarını MobiKoB’la entegre edebilir, otomatik müşteri kayıtları oluşturarak müşterilerinize hızlıca teklif yönlendirebilirsiniz.
MobiKoB Sigorta Programi
   Bulut, web ve mobil tabanlı olma özelliği sayesinde siz nerede iseniz MobiKoB oradadır. İnternet bağlantısı olan her yerden müşterilerinize ulaşabilir, Arama, SMS ve E posta ile iletişime geçebilirsiniz. Sahaya, hasar tespite giden çalışanınız MobiKoB uygulamasından anında yeni müşteri kayıtları oluşturabilir. MobiKoB sayesinde sahadaki personelinizin girdiği bilgiler ile ofisinizde kısa sürede poliçe teklifi oluşturabilirsiniz.

   Gelişmiş arama ve IVR özelliği ile tek tıkla cevapsız çağrıda veya müşteri kartı içerisinden arama başlatabilirsiniz. Müşteri kartları içinden anlık olarak bilgilendirme Sms’leri veya E postalarını kolayca iletebilirsiniz. Sizi arayan müşterilerinize karşılama anonsu dinletebilir ilgili hizmetinize hızlıca yönlendirebilirsiniz.

   MobiKoB ’un İş Takibi Programı özelliği ile çalıştığınız her sigorta iş ortağı, asistans hizmetleri veren tedarikçi firmalar veya acenteler için projeler oluşturarak kurumlara özel müşteri dataları oluşturabilir, ilerleyen süreçleri bu ekrandan takip edebilirsiniz. Yapılan tekliflendirmeler, kuruma veya müşteriye ait dosyaları burada rahatça depolayabilirsiniz.

   MobiKoB poliçe programı, Toplu SMS ve Toplu Mail modülleri ile sigorta poliçe takip Excel datanızdan oluşturduğunuz müşteri kartlarına hızlıca poliçe hatırlatma mesajları gönderebilmenizi sağlar. Ayrıca müşterilerinize otomatik olarak doğum günü, bayram gibi özel günlerde tebrik mesajları da iletebilirsiniz.