İnsan Kaynakları Programı

Kullanıcı Profil Sayfası

   MobiKoB panelinizde sağ üst köşede bulunan adınızın yazdığı bölüme tıkladığınız zaman açılan menüden isterseniz “Profilim” seçeneği ile ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. İsterseniz “Çıkış” butonu ile panelden çıkış yapabilirsiniz.
İnsan Kaynakları Programı Kullanıcı Listesi Sayfasına Erişim
   Profil sayfasına girdiğiniz zaman 9 maddeden oluşan bir alt menü görünecektir. Bu alt maddeler üzerinden bilgi girişi, dosya görüntüleme, panel kullanım seçimleri gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Menü içerisinde bulunan alanlar ve gerçekleştirilen işlemler şu şekildedir.
  1. Genel: Bu bölümde profil resminizi görüntüleyip güncelleyebileceğiniz bir alan bulunmaktadır.

       Profil fotoğrafınızın hemen sağ üst bölümünde yer alan QR Kod butonuna tıklayarak bir QR kod oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz QR kodu mobil uygulamaya giriş esnasında telefonunuza okutarak bilgi girmenize gerek kalmadan giriş yapabilirsiniz.

       Profil fotoğrafınızın alt kısmında yer alan kısımda işe başlama tarihiniz, firmanızda görev almakta olduğunuz departman, santral içerisinde kullanımınıza sunulan dahili numaranızı ve tanımlanan ünvan bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Belirtilen bilgilerin hemen altında ise sistemde tarafınıza tanımlanmış genel yetkiler kapsamında kullanıcı tipinizi (yönetici/kullanıcı), sosyal medya modülünün aktifliği ve CRM programında bulunan kayıtlar üzerinde temsilci olarak atanabilme yeteneğinin tanımlamalarını görüntüleyebilirsiniz.

       Profil Ayrıca sistemde kayıt edilmiş olduğunuz isim, mail, telefon numarası gibi bilgileri kontrol edebilirsiniz. İlk girişte oluşturulan şifreden memnun değilseniz “Yeni Şifre” ve “Yeni Şifre Tekrar” alanlarına istediğiniz şifreyi yazabilirsiniz. “Başlangıç Sayfası” üzerinde tercih yaparak sisteme girişlerinizde profil sayfası yerine açılmasını istediğiniz sayfayı belirtebilirsiniz. Bu sayede işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.
Kullanıcı Şifre Sıfırlama ve Şifre İletimi
  1. Kişisel Bilgiler: Menü üzerinden bu alana girdiğiniz zaman yönetici kullanıcılar tarafından düzenleme yetkisi tanımlamış ise bilgilerinizin bulunduğu özlük dosyanızı oluşturabileceğiniz sayfaya erişirsiniz. Bu sayede istenildiği zaman gerekli kontroller sağlanabilmektedir.
  2. Diğer Bilgiler:Bu alan içerisinde adres bilgileriniz ve acil bir durumda ulaşılmasını istediğiniz kişi bilgisi bulunmaktadır. Yönetici kullanıcılar tarafından izin verildiği takdirde bu alandaki bilgiler doldurulabilir ve güncellenebilir halde olacaktır.
Not: Düzenlemeler sonrasında tekrar kaydetme imkanı olmayacaktır. Bu sebeple düzenleme yetkisi her düzenleme öncesi verilmelidir.
Kullanıcı Ekle Butonu
Profil Bilgi Giriş Sayfası