Lojistik ve Taşımacılık Sektörü için MobiKoB

Alıcı ve gönderen arasındaki tüm iş akışını yönetebilecek özelliklere sahip olan MobiKoB, müşteri ilişkileri yönetimi, görev yönetimi, saha personeli konum takibi, personeller arası anlık mesajlaşma (chat) modülleri sayesinde bu sektörde hizmet veren işletmelere en ideal çözümlerden birisini sunmaktadır.
Çalıştırdığınız saha ekibinizi kolayca konum bazlı takip edip, çalışanlarınıza konum bazlı yeni görevler atayabilirsiniz.

Çalışanlarınızın hangi görevi ne kadar sürede yaptığını takip ederek günlük, haftalık, aylık bazlı raporlar alarak hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınızı sağlıklı bir şekilde takip edersiniz.
Müşterilerinizden gelen soru ve destek taleplerini Yardım Masası Modülü ile e-posta üzerinden kolayca çözersiniz. Yapılan işi ve müşteriye sunulan desteğin kalitesini çalışan ya da departman bazlı takip edersiniz.

Çalışanlarınız ve satış temsilcileriniz MobiKoB mobil ve webphone destekli MobiKoB Sanal Telefon Santrali ile verimli bir şekilde ofisten ya da uzaktan birbirleriyle ya da müşterileri ile telefon görüşmesi yapabilir. Aralarında bireysel, proje grubu ya da departman bazlı chat yapabilirler.

CRM Modülünde oluşturduğunuz aday ya da mevcut müşterilerinize kolaylıkla hizmet verebilirsiniz. MobiKoB Görev Yönetimi Modülü ile teslimat ve taşımacılık üzerine bütün iş süreçlerinizi müşteri veya ürün bazlı takip edebilirsiniz. Görev Yönetimi Modülü ile taşınacak ürünün teslim alınmasından alıcıya ulaştırılmasına kadar geçen süreci takip edebilirsiniz.