Turizm

MobiKoB; potansiyel yeni müşteriler kazanma, tanıtım aramaları yapma ve kampanya SMS’leri gönderme, mevcut müşterilerin organizasyonlarını takip etme ve yönetme, personeller arası görev yönetimi sağlama, işletmenizi arayan müşterilerin santral hizmetimiz aracılığıyla akıllı operatör tarafından karşılanması ve ilgili dahililere aktarılması iş akışınızı ve pazarlama süreçlerinizi verimli ve kazançlı hale getirir.

Çalışanlarınız MobiKoB mobil ve webphone destekli MobiKoB Sanal Telefon Santrali ile verimli bir şekilde ofisten ya da uzaktan birbirleriyle ya da müşterileri ile telefon görüşmesi yapabilir. Aralarında bireysel ya da departman bazlı chat yapabilirler.

Telefondan bilgilendirme yapan eğitim danışmanlarınız, görüşme esnasında müşteri kartına kolayca notlar alırken, ilgili müşteriye e-posta ve SMS modülü aracılığıyla e-posta ya da SMS gönderebilir.

Turizm için Mobikob

CRM modülünde oluşturduğunuz aday ya da mevcut müşterilerinize kolaylıkla hizmet verebilirsiniz. Müşteri kazanma sürecinde yapılan teklifler, müşterinin tercihleri gibi birçok gerekli veriyi takip edebilirsiniz..

Çalışanlarınızın hangi görevi ne kadar sürede yaptığını takip ederek günlük, haftalık, aylık bazlı raporlar alarak hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınızı sağlıklı bir şekilde takip edersiniz.

Kampanya modülü ile tatil sezonu öncesindeki fırsatlara yönelik olarak tanıtım e-mailleri ve SMS’leri yollayabilirsiniz.