Turizm Sektörü için MobiKoB

   MobiKoB 10’dan fazla modül ve uygulamasıyla Turizm sektöründeki işletmelerinin var olan ya da yeni müşteri kazanma süreçlerinizi yönetebilecekleri CRM programdır. Turizm firmaları Tek başına MobiKoB’la tüm iş ve haberleşme süreçlerin yürütebilecekleri gibi kullandıkları diğer bulut tabanlı sektörel yazılımlar ile MobiKoB entegre şekilde kullanabilirler.

   MobiKoB un ihtiyaç duyduğunuz alanlara göre özelleştirdiğiniz CRM programına kolayca aday ya da var olan müşterileri datalarınız yükleyebilirsiniz. Gelen çağrılardan, Epostalardan ya da Sosyal me medya hesaplarınızdan gelen mesaj ve taleplerden hızlıca aday müşteri kayıtları oluşturabilirsiniz

   Telefondan bilgilendirme yapan çalışanlarınız, görüşme esnasında müşteri kartına kolayca notlar alırken, ilgili müşteriye E-Posta Modülü ve SMS Modülü aracılığıyla E-Posta ya da SMS gönderebilir.
   MobiKoB un telefon santrali üzerinden arama kampanyaları düzenleyebilir, toplu SMS paneli üzerinden müşterilerinize kolayca sms bildirimleri yapabilirsiniz.

   CRM programından ilgili müşteriye E-Posta Modülü ve SMS Modülü aracılığıyla E-Posta ya da SMS gönderebilir.

   Çalışanlarınız MobiKoB Mobil ve Webphone destekli MobiKoB Sanal Telefon Santrali ile verimli bir şekilde ofisten ya da uzaktan birbirleriyle ya da müşterileri ile telefon görüşmesi yapabilir. Aralarında bireysel ya da departman bazlı chat yapabilirler.

   CRM Modülünde oluşturduğunuz aday ya da mevcut müşterilerinize kolaylıkla hizmet verebilirsiniz. Müşteri kazanma sürecinde yapılan teklifler, müşterinin tercihleri gibi birçok gerekli veriyi takip edebilirsiniz..

   Çalışanlarınızın hangi görevi ne kadar sürede yaptığını takip ederek günlük, haftalık, aylık bazlı raporlar alarak hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınızı sağlıklı bir şekilde takip edersiniz.

   Kampanya Modülü ile tatil sezonu öncesindeki fırsatlara yönelik olarak tanıtım e-mailleri ve SMS’leri yollayabilirsiniz.