Yayın ve Dağıtım Sektörü için MobiKoB

Yayın-basım ve dağıtım üzerine hizmet veren işletmeler, tedarikçi firma ve müşterileri arasındaki iş akışını kurma, işletme içerisindeki görev yönetimi, CRM ile müşteri yönetimi, saha personeli takibi gibi yönetimsel süreçleri MobiKoB ile kolaylıkla yönetebilir.

Çalışanlarınız ve satış temsilcileriniz MobiKoB mobil ve webphone destekli MobiKoB Sanal Telefon Santrali ile verimli bir şekilde ofisten ya da uzaktan birbirleriyle ya da müşterileri ile telefon görüşmesi yapabilir.

Anlık Mesajlaşma Modülü sayedinde çalışanlarınız aralarında bireysel ya da departman bazlı chat görüşmesi yapabilirler.
CRM modülünde oluşturduğunuz aday ya da mevcut müşterilerinize kolaylıkla hizmet verebilirsiniz. Ürün tedarik, depolama ve satış sürecinde irtibat kurduğunuz firmalar arasında bilgi akışını sağlayabilirsiniz.

MobiKoB Görev Yönetimi Modülü ile teslimat ve dağıtım üzerine bütün iş süreçlerinizi müşteri veya ürün bazlı takip edebilirisiniz. Görev Yönetimi Modülü ile sevkiyat sürecindeki bütün aşamaları kontrol altında tutabilirsiniz.

Çalıştırdığınız saha ekibinizi kolayca konum bazlı takip edip, çalışanlarınıza konum bazlı yeni görevler atayabilirsiniz.

Çalışanlarınızın hangi görevi ne kadar sürede yaptığını takip ederek günlük, haftalık, aylık bazlı raporlar alarak hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınızı sağlıklı bir şekilde takip edersiniz.

Müşterilerinizden gelen soru ve destek taleplerini Yardım Masası Modülü ile e-posta üzerinden kolayca çözersiniz. Yapılan işi ve müşteriye sunulan desteğin kalitesini çalışan ya da departman bazlı takip edersiniz.