Yiyecek ve İçecek Sektörü için MobiKoB

Yiyecek ve İçecek için Mobikob
Müşterilerin adı soyadı ile adreslerini ve iletişim bilgilerini görüntüleme, dağıtım yapan saha personelinin konumunu takip etme, toplu sms gönderimi ile yeni ürün tanıtımı yapma ve fiyat kampanyalarından haberdar etme, sanal santral hizmetimiz ile işletmenizi arayan müşterilerinize sesli karşılama mesajı dinletme gibi bütün imkanlar bir tıkla elinizin altında olacaktır.

Görüşme esnasında çalışanınız, müşteri kartına kolayca notlar alırken, ilgili müşteriye E-Posta Modülü ve SMS Modülü aracılığıyla e-posta ya da SMS gönderebilir.

CRM Modülünde oluşturduğunuz aday ya da mevcut müşterilerinize kolaylıkla hizmet verebilirsiniz.
Yine çalışanınız Görev Modülü kullanarak görüşme esnasında ve sonrasında müşteri ile ilgili görev oluşturup bunu ekip çalışanlarına ya da ilgili departmanlara kolayca atayabilir.

Çalışanlarınız ve satış temsilcileriniz MobiKoB mobil ve webphone destekli MobiKoB Sanal Telefon Santrali ile verimli bir şekilde ofisten ya da uzaktan birbirleriyle ya da müşterileri ile telefon görüşmesi yapabilir. Aralarında bireysel ya da departman bazlı chat yapabilirler.

CRM Yönetimi Modülü ile kazanmış olduğunuz müşterinize etkili bir şekilde ürün ve müşteri bazlı ses, SMS veya e-posta kampanyaları düzenleyebilirsiniz. Kampanyalarınız sayesinde ilave bir pazarlama gideri yapmadan kolayca satışlarınızı arttırırsınız.

Çalıştırdığınız saha ekibinizi kolayca konum bazlı takip edip, çalışanlarınıza konum bazlı yeni görevler atayabilirsiniz.

Çalışanlarınızın hangi görevi ne kadar sürede yaptığını takip ederek günlük, haftalık, aylık bazlı raporlar alarak hedeflerinize ne ölçüde ulaştığınızı sağlıklı bir şekilde takip edersiniz.