MobiKoB Hukuk Takip Sistemi

MobiKoB Hukuk Takip Sistemi

MobiKoB Hukuk Takip Sistemi Nedir?

   MobiKoB hukuk takip sistemi, hukuk bürolarının icra takibi, dosya takibi veya müvekkil takibi gibi iş süreçlerini hızlı ve organize bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlayan bulut, web ve mobil tabanlı bir hukuk takip sistemi yazılımıdır.

   Gelişmiş arama ve raporlama özellikleri sayesinde hukuk bürolarının ihtiyacı olan tahsilat programı, dava takip programı, dosya takip sistemi, müvekkil yönetimi, görev yönetimi gibi işlemleri tek bir yazılım içerisinde karşılar. Belli bir mekâna bağlı kalmadan yönetebilen MobiKoB; Bulut Santral, CRM programı, İş Takibi programı, Toplu SMS programı ve daha birçok modülü ile hukuk bürolarının zamandan tasarruf ederek alacak işlemlerini hızla gerçekleştirebilmelerini ve işlemlerin kolay raporlanabilmesini sağlar. Ayrıca Webphone, Mobil uygulama ve IP Telefon seçenekleri ile iletişimlerini gerçekleştirirken önemli oranda iletişim maliyetlerini düşürür.

MobiKoB ’un Hukuk Bürolarına Katkıları Nelerdir?

   Konfigüre edilebilir CRM programı hukuk büronuzdaki taraflar, dosyalar, müvekkiller veya borçlular ilgili ihtiyacınız olan her bilgiyi data haline getirebilmenizi sağlar. Oluşturduğunuz kayıtlar ile ilgili her bilgiyi (isim, soy isim, dosya numarası, kurum adı, taraf vb.) ve dokümanı tek bir yerde depolayabilirsiniz.
   CRM programı ile borçlu, taraf veya müvekkillerle yapılan görüşmelerin, duruşmaların ardından notlar alabilirsiniz. Notlara diğer avukatları, tahsilat uzmanlarını etiketleyebileceğiniz gibi bir başka departmandaki görevli kişiyi etiketleyerek durum ile ilgili bilgi verebilirsiniz. Randevularınızı MobiKoB Ajanda üzerinden veya CRM kayıtlarınız üzerinden takip edersiniz.
   CRM Programına kayıtlı kişileri Webphone uygulamasından tek tık ile PC üzerinden kulaklık ile arama yapabilir, Toplu Sms Programından taslak ya da borçluya, müvekkilinize veya taraflara özel SMS’ lerinizi başlıklı olarak yönlendirebilirsiniz. E Posta programı üzerinden ilgili kişiye hızlıca posta gönderebilirsiniz. Tüm bu iletişim süreçlerinizi kişi bazlı kronolojik olarak görebilirsiniz.
   Bulut Telefon Santrali üzerinden otomatik aramalar başlatabilir. Bağlanan çağrılarınızı tahsilat uzmanlarınızın CRM ekranlarına yönlendirerek görüşme yapmalarını sağlarsınız. Böylece zaman kaybı olmadan datanızdaki borçlulara hızlıca ulaşabilirsiniz. Görüşme esnasındaki ihtiyaç duyarsanız tahsilat uzmanının çağrısını dinleyip, gerektiğinde sufle verebilirsiniz.
   MobiKoB ‘un İş Takip programı ile çalıştığınız her kurum için ayrı projeler oluşturarak borçluların durumlarını kurumlara özel görüntüleyebilirsiniz. Tahsilat yapıldı, yapılmadı, beklemede veya taksitlendirildi gibi görev durumlarına ayırabilirsiniz.
Hukuk Bürosu için MobiKoB Takip Sistemi
MobiKoB Hukuk Takip Sistemi
   Kolay dosya yönetimi sayesinde dosyalarınızı kâğıt israfı ve karmaşasından kurtularak MobiKoB içerisinde düzenli ve kolay bulunabilir halde depolayabilirsiniz.
   Gelişmiş raporlama özelliğine sahip MobiKoB ile gelen, giden ve cevapsız çağrılarınızı raporlayabilir, çalışan ve aktivite raporlarını hızlıca oluşturabilirsiniz. Uzaktan çalışma modeli ile dahi çalışanınızın gün içerisinde kaç dakika aktif, yemek molası, mesai dışı olduğunu veya gün, hafta, ay bazlı çağrı sürelerini raporlayabilirsiniz.
   İş takibi programı ile oluşturduğunuz kurum bazlı tahsilat süreçlerine veya CRM programında kayıt etmiş olduğunuz herhangi bir parametreye göre filtreleme yaparak hızlı raporlar alabilirsiniz.
   MobiKoB sosyal medya ile sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Gelen mesajları cevaplayabilir, Anlık CRM kayıtları oluşturabilirsiniz.
   Anlık mesajlaşma programı ile şirket içindeki yazılı görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, doküman gönderip alabilirsiniz.
   Verileriniz MobiKoB ile güvenle bir bulutta saklanır. Kendi personelleriniz dahil yetkilendirmediğiniz kişiler verilerinize erişemez.
   Bulut, mobil ve web tabanlı MobiKoB, internet erişiminin olduğu her yerden verilerinize erişebilmenizi sağlar. Uzaktan çalışma modeli ile çalışanlarınızın ofisten bağımsız olarak tahsilat aramaları gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz. MobiKoB mobil uygulaması ile hukuk büronuzu cebinizde taşıyabilirsiniz.