MobiKoB Öğrenci Takip Sistemi

MobiKoB Öğrenci Takip Sistemi

MobiKoB Öğrenci Takip Sistemi Nedir?

MobiKoB; özel eğitim kurumlarının haberleşme, satış, öğrenci takip, veli bilgilendirme, görev yönetimi, mesai takibi gibi işlemlerini kolayca gerçekleştirebileceği bulut, web ve mobil tabanlı bir yazılımdır. Öğrenci Takip Sistemi, özel eğitim kurumlarının kurum içi ve kurum dışı haberleşme, idare, yönetim ve satış işlemlerini sahip olduğu Bulut Santral, İnsan Kaynakları, CRM programı, Görev Yönetimi, Toplu SMS, Mail ve Sosyal Medya modülleri ile bir yerden gerçekleştirebilmesini sağlar.

Eğitim Kurumları Neden MobiKoB Kullanmalı?

   MobiKoB CRM programını kullanmaya mevcut öğrenci datanızı tuttuğunuz Excel dosyanızdan hızlıca yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni CRM kayıtlarınızı ise Gelen çağrılardan, eğitim danışmanınızın sosyal medya, telefon veya E posta ile iletişime geçtiği kişilerden, ya da web siteniz üzerinde yer alan web formlardan tek tıkla hızlıca oluşturabilirsiniz. Öğrenciler ile ilgili iletişim bilgileri, kayıt olduğu kurs, girdiği sınavlar, ödeme bilgileri, veli bilgileri gibi bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz öğrenci kartlarına öğrencilere ait dokümanları da yükleyebilirsiniz. Bu sayede evrak karmaşasından, bulmaya çalışırken kaybedilecek zamandan tasarruf edersiniz. Öğrenci takip sistemi ile istediğiniz şekilde filtreler uygulayarak raporlar oluşturabilirsiniz. Eğitim danışmanlarınızın veya öğretmenlerinizin öğrenci ya da veliler ile kurduğu iletişimi CRM kartlarından takip edebilirsiniz.

   CRM programı ile kurs ve programlarınızın tanıtım ve pazarlama-yeniden pazarlama, satış, kayıt sonrası destek işlemleri gibi süreçlerinizi kişi bazlı kronolojik olarak takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Toplu SMS ve Toplu Mail ile yeni kayıt dönemlerinde, özel günlerde veya sınav dönemleri gibi günlerde CRM programı datasının tamamına veya ayırdığınız segmentlere hızlıca toplu gönderim yapabilirsiniz.

   MobiKoB, Bulut Santralin gelişmiş arama özellikleri sayesinde potansiyel ya da mevcut öğrencilerinize tek tıkla Webphone üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz. Potansiyel öğrenci adaylarına veya velilere kurslarınız, programlarınız hakkında bilgiler verebilirsiniz. Ayrıca Mobil uygulama sayesinde kurum dışında iken çağrıları karşılayabilir, çağrı yapabilirsiniz. Kolayca CRM programına ekleyerek iletişim ve satış süreçlerinizi buradan yönetebilirsiniz. Mevcut öğrencilerinize veya velilere bilgilendirme yapmak istediğinizde otomatik çağrılar oluşturarak bilgilendirme, memnuniyet araması veya yeni dönem kampanyalarınızdan haberdar edecek ses kayıtları dinletebilirsiniz.
Eğitim için Mobikob
   Eğitim danışmanlarınızın otomatik çağrı sırasında karşılarına çıkan ekrandan uğraşmadan yeni öğrenci kayıtları oluşturmasını, anlık SMS ve E posta gönderebilmesini sağlayabilirsiniz.

   MobiKoB öğrenci takip programının eğitim danışmanlarınızın performanslarını değerlendirebileceğiniz gelişmiş raporlama özelliği sayesinde aktivite durumları (aktif, yemek molası, sigara molası, mesai dışı), danışman bazlı görüşme detayları (gelen, giden, cevapsız çağrıları, sms, e posta gönderim sayısı vb.) raporlarına hızla ulaşabilirsiniz.

   Zaman ve danışman bazlı olarak aday, kayıt edilmiş, kaybedilmiş öğrenci detaylarına ulaşabilir. Uygun aksiyonlar alabilirsiniz.

   MobiKoB Sosyal Medya ile kurumsal sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Sosyal medyanızdan gelen mesaj ve yorumlara cevap verebilir, gönderiler oluşturabilirsiniz. Instagram ve Facebook üzerinden iletişime geçtiğiniz öğrenci veya veliyi anında tek tıkla CRM’e ekleyebilirsiniz.

   Anlık mesajlaşma uygulaması sayesinde kurum içi yazılı iletişiminizi gerçekleştirebilir, buradan dosya gönderip alabilirsiniz.

   MobiKoB, özel eğitim kurumlarının İnsan Kaynakları süreçlerini de internet erişimi olan her yerden yönetebilmesini sağlar. MobiKoB İnsan Kaynakları programı ile idari departman, öğretmen, eğitim danışmanı gibi çalışanların işe alım, izin yönetimi, mesai takibi, masraf yönetimi, zimmet takibi gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.Özlük dosyalarını dijitale taşıyarak karmaşadan kurtulabilir, izinleri dijital ortamda takip ederek organizasyon sürecinin işleyişini yönetebilirsiniz.