MobiKoB Hasta Takip Programı

MobiKoB Hasta Takip Programı

   MobiKoB hasta takip programı hastane, klinik ve muayenehanelerde randevu takibi, danışan bilgileri ve takibi, hasta geçmişi, raporlama, dokümantasyon, arşivleme gibi yönetimsel işlemleri CRM programı ile sağlar. 7/24 web ve mobil tabanlı çalışan yapısı ile çalışanlarınız MobiKoB mobil uygulama ve Webphone ile verimli bir şekilde ofisten ya da uzaktan birbirleriyle ve hastalarla telefon görüşmesi yapabilir.

Hasta Takip Programının Avantajları

Bulut Santral ile Görüşmeler Kayıt Altında

   MobiKoB bulut santral Hastaların randevu oluşturma, bilgi alma gibi süreçlerini ilerlettikleri tüm telefon görüşmelerini kayıt altına alabilir, raporlayabilir ve kolayca iletişim devam ettirebilmenize yardımcı olur. Hastalarınızı ismen karşılayabilir, dahililer yardımı ile gerekli departmanlara kolayca yönlendirir. Mesai dilimlerine göre zamanlama yapıp telesekreter yardımıyla mesai dışında arama yapan hastaları yönlendirir.

SMS Paneli ile Hastalara Toplu Bilgilendirme

   SMS paneli sayesinde hastalarınıza toplu SMS atmanızı, SMS şablonları oluşturarak hastalara tek tıkla randevularını ve kontrollerini hatırlamalarını sağlar.

Gelişmiş Kayıt Ekranı

   MobiKoB Hasta takip sistemi CRM programı desteği ile hastanın kişisel bilgilerini, geçirdiği hastalıkları, yaşını, kronik rahatsızlıklarını vb. önemli bilgileri kaydedebilir. Süreçle ilgili notlar alabilmenizi gerekli personel ve departmanlara hastayla ilgili görev oluşturmanızı sağlar. Hasta ile yeniden iletişim durumunda CRM kartının içinden tek tıkla arama yapılabilmesine, SMS gönderilmesine, E-posta yollanmasına yardımcı olur.
Sağlık Kurumları için Mobikob
MobiKoB Hasta Takip Programı

Görev/iş Takibi ile Hasta Durumunu Takip Etmek

   MobiKoB iş takip programı hastayla ilgili projeler oluşturabilir farklı branşlarda doktorlarla ya da sağlık personeliyle bu projelerin takibini gerçekleştirebilir. İdari personellerinize görevler oluşturabilir evrak ve iş süreçlerinizi takip kolaylığı sağlar. Hastalarla ilgili görevleri ve idari işler görevlerini raporlayabilir ve sınıflandırmalarını oluşturur.

Anlık Mesajlaşma (Chat) ile Kesintisiz İletişim

   MobiKoB Anlık mesajlaşma ile kullanıcı olan diğer doktor ve sağlık çalışanları ile mesajlaşmanızı, dosya, görsel, video ve ses içerikleri paylaşmanızı destek olur.

Sosyal Medya ile Sınırsız İletişim

   MobiKoB sosyal medya yönetim programı Facebook ve Instagram’dan hastanenizin, kliniğinizin ya da muayenehanenizin hesabına gelen mesaj ve bildirimlere yetki verdiğiniz personel tarafından şifre belirtmeksizin giriş yapılmasını sağlar. Ekibinize mesajları atama yapabilmenize sosyal medyadan size gelen mesajları CRM yazılımına tek tıkla hasta kart oluşturmanızı, arama yapmanızı, SMS ve e-posta atmanızı kolaylaştırır.